برانکو ایوانکوویچ:می خواستیم مقابل تراکتورسازی برنده شویم/ تراکتوری‌ها انتظار داشتند داور گل آفساید آن‌ها را صحیح اعلام کند؟

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم باشگاه پرسپولیس در پایان بازی تیم‌های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز بیان کرد: روز گذشته هم گفتم این بازی با سایر دیدارها متفاوت و یک نوع داربی است. به هر حال داربی‌ها قانون خاصی ندارند. طبیعی بود ما می‌خواستیم بازی را ببریم ولی نشد.

او ادامه داد: تیم تراکتورسازی نشان داد لیاقت بالای جدول را دارد و یک تیم خوبی است. به هر حال با این ۳ ملی پوش، آن‌ها کیفیت بالایی دارند و همچنین ساختار خوبی مرکب از بازیکنان با تجربه و جوان دارد. در هر صورت تلاشمان را کردیم اما نشد. هیچ گله ای از بازیکنانم ندارم چون واقعا در شرایط خیلی سختی بازی می‌کنند. بازی قبلی با پیکان را شاهد بودید و بازی امروز که امروز چه قدر انرژی خرج کردند. در هر صورت بازی بعدی را با ماشین سازی شروع می‌کنیم. متاسفانه کمال را به دلیل محرومیت و هم مصدومیت در اختیار نداریم منتظریم تا تکلیف مصلح هم مشخص شود. با همه این مشکلات هدفمان را تا آخر دنبال می‌کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *